AQW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Segíteni embereknek vagy segítségkérés

Go down 
+18
ThePaprika277
hun boti
Hopeszosz
FlutterM4rk
ONBOARD
Csabelito
barkvarosz
Whitefalcon
SagiDan
duduhun
kaffai56
Devman002
SpeedlPN
Pusztitoooo
Banan1
Shatter
Lazajimy
CyR4x
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Shatter
Admin
Admin
Shatter


Hozzászólások száma : 88
Tisztelet : 5
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 10:52 am

fyzzo írta:
Shatter írta:
fyzzo írta:
Sziasztok, valaki tud segíteni doomwood rank 10-ig feljutni?(van egy gyors módszer necropolisban doom overlordot vagy mit kell ölni 2500 REP.de kb. 600000 élete van:( 24-es szintű vagyok, játékbeli nevem fyzzo, ha valaki tud segíteni pls írjon.

Utóirat:bármelyik szerverre felmegyek csak a memberesekre nem.

Ha story-t végigviszed, akkor már megleszel rank 7-8, onnantól már nem olyan sok Very Happy

Már rank 7 vagyok de pl rank 10-nél 100000rep kell és lightguard küldikkel alig kapok 200-akat:(

Na igen Smile Farmolós repu az biztos
Vissza az elejére Go down
https://aqworld.hungarianforum.com
ThePaprika277
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
ThePaprika277


Hozzászólások száma : 31
Tisztelet : 0
Join date : 2012. Aug. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Magyarország-Heves megye-???

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 2:13 pm

Ezért kell a sztoriban használni a rep duplázót akkor kb megleszel úgy 9 rankú....
Vissza az elejére Go down
Shatter
Admin
Admin
Shatter


Hozzászólások száma : 88
Tisztelet : 5
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 2:13 pm

De van valami doomwood 2 is, nem? Azt nem csináltam meg, de úgy emlékszem, hogy van
Vissza az elejére Go down
https://aqworld.hungarianforum.com
ThePaprika277
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
ThePaprika277


Hozzászólások száma : 31
Tisztelet : 0
Join date : 2012. Aug. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Magyarország-Heves megye-???

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 2:17 pm

Az a necropilisban játszódik nem? Éppen megakarom szerezni a Blinding Light of Destiny-t de nagyon sokba kerül többet kell foglalkozni vele mint a Hero vagy a Awe kardokkal.
Vissza az elejére Go down
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:57 am

Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!
Vissza az elejére Go down
Shatter
Admin
Admin
Shatter


Hozzászólások száma : 88
Tisztelet : 5
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:03 am

fyzzo írta:
Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!

Grat Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://aqworld.hungarianforum.com
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:06 am

Shatter írta:
fyzzo írta:
Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!

Grat Very Happy

Köszi! Tudnál valami tippet adni? A Lucky set tök jó de Noxust se bírom megölni(hozzáteszem rank 4 és level 30 vagyok).
Meg amikor miniont idézek az üti az ellenséget a karakterem nem, csak skillezik, miért?
Vissza az elejére Go down
Shatter
Admin
Admin
Shatter


Hozzászólások száma : 88
Tisztelet : 5
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:08 am

fyzzo írta:
Shatter írta:
fyzzo írta:
Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!

Grat Very Happy

Köszi! Tudnál valami tippet adni? A Lucky set tök jó de Noxust se bírom megölni(hozzáteszem rank 4 és level 30 vagyok).
Meg amikor miniont idézek az üti az ellenséget a karakterem nem, csak skillezik, miért?

Lucky-t használok és necro-nál csak a pet üt Very Happy Amúgy asszem, hogy volt valami topic a necro-ról.
Vissza az elejére Go down
https://aqworld.hungarianforum.com
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 11:27 am

Shatter írta:
fyzzo írta:
Shatter írta:
fyzzo írta:
Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!

Grat Very Happy

Köszi! Tudnál valami tippet adni? A Lucky set tök jó de Noxust se bírom megölni(hozzáteszem rank 4 és level 30 vagyok).
Meg amikor miniont idézek az üti az ellenséget a karakterem nem, csak skillezik, miért?

Lucky-t használok és necro-nál csak a pet üt Very Happy Amúgy asszem, hogy volt valami topic a necro-ról.

És valamivel tudnám magam erősíteni? jó, gondolom lvl up, jobb enhancementek, de valahogy máshogy? Ja meg a doomwood 2 ben elakadtam Necropolisban megöltem az ötfejű sárkányt de nem tudom hova kell menni.Valaki tudja?
Vissza az elejére Go down
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 7:21 pm

fyzzo írta:
Shatter írta:
fyzzo írta:
Shatter írta:
fyzzo írta:
Huh egy csomót farmoltam meg a sztorit csináltam és végül megvan! kb. 1 óra volt a creature shard pluszba de megvan a Necro!

Grat Very Happy

Köszi! Tudnál valami tippet adni? A Lucky set tök jó de Noxust se bírom megölni(hozzáteszem rank 4 és level 30 vagyok).
Meg amikor miniont idézek az üti az ellenséget a karakterem nem, csak skillezik, miért?

Lucky-t használok és necro-nál csak a pet üt Very Happy Amúgy asszem, hogy volt valami topic a necro-ról.

És valamivel tudnám magam erősíteni? jó, gondolom lvl up, jobb enhancementek, de valahogy máshogy? Ja meg a doomwood 2 ben elakadtam Necropolisban megöltem az ötfejű sárkányt de nem tudom hova kell menni.Valaki tudja?

WÁÓ!! most jöttem rá hogy a Weaken skill spammelésével és néhány Summon minion és rohadt erős..lesoloztam Wolfwinget:D
Vissza az elejére Go down
ThePaprika277
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
ThePaprika277


Hozzászólások száma : 31
Tisztelet : 0
Join date : 2012. Aug. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Magyarország-Heves megye-???

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 1:44 pm

Lenne 2 kérdésem:
1:Ugye van a Blade of Awe quest amiben van a Find the Rune quest és escherionnál probaltam megszerezni a runet (mivel escheriont nagyon könnyű legyőzni). Olyan 40-szer megöltem de nem akarja dodni az itemet talán rossz helyen keresem a runet?
2:El akartam jutni Nulgathoz megszereztem mindent ami kell hozza már a barlangokba voltam ahonnan ellehet jutni Nulgathoz de amikor belépek a barlangokba (ugye megöltem a dark makaikat meg minden ami kell) egyszerűen a sárga nyílra dob rá a roomban és amikor menni próbálnék pont a rossz helyre dob nem tudjátok miért van ez?
Vissza az elejére Go down
Shatter
Admin
Admin
Shatter


Hozzászólások száma : 88
Tisztelet : 5
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 2:22 pm

ThePaprika277 írta:
Lenne 2 kérdésem:
1:Ugye van a Blade of Awe quest amiben van a Find the Rune quest és escherionnál probaltam megszerezni a runet (mivel escheriont nagyon könnyű legyőzni). Olyan 40-szer megöltem de nem akarja dodni az itemet talán rossz helyen keresem a runet?
2:El akartam jutni Nulgathoz megszereztem mindent ami kell hozza már a barlangokba voltam ahonnan ellehet jutni Nulgathoz de amikor belépek a barlangokba (ugye megöltem a dark makaikat meg minden ami kell) egyszerűen a sárga nyílra dob rá a roomban és amikor menni próbálnék pont a rossz helyre dob nem tudjátok miért van ez?

2.-ban nem tudok segíteni,de az elsőben igen. A rune nagyon kis (0,1) %-al esik, szóval SOKAT kel értre farmolni. Én több napja/lassan 1 hete ezt farmolom. Djinn-ben ha Tibicenas-t ölöd, akkor több esélyed van, mert ott 0,3%, hogy esik.
Vissza az elejére Go down
https://aqworld.hungarianforum.com
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 2:48 pm

Shatter írta:
ThePaprika277 írta:
Lenne 2 kérdésem:
1:Ugye van a Blade of Awe quest amiben van a Find the Rune quest és escherionnál probaltam megszerezni a runet (mivel escheriont nagyon könnyű legyőzni). Olyan 40-szer megöltem de nem akarja dodni az itemet talán rossz helyen keresem a runet?
2:El akartam jutni Nulgathoz megszereztem mindent ami kell hozza már a barlangokba voltam ahonnan ellehet jutni Nulgathoz de amikor belépek a barlangokba (ugye megöltem a dark makaikat meg minden ami kell) egyszerűen a sárga nyílra dob rá a roomban és amikor menni próbálnék pont a rossz helyre dob nem tudjátok miért van ez?

2.-ban nem tudok segíteni,de az elsőben igen. A rune nagyon kis (0,1) %-al esik, szóval SOKAT kel értre farmolni. Én több napja/lassan 1 hete ezt farmolom. Djinn-ben ha Tibicenas-t ölöd, akkor több esélyed van, mert ott 0,3%, hogy esik.

Sok szerencsét a farmoláshoz mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
ThePaprika277
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
ThePaprika277


Hozzászólások száma : 31
Tisztelet : 0
Join date : 2012. Aug. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Magyarország-Heves megye-???

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 7:06 am

Kösz a tippet majd akkor ölöm Tibicenas-t. Ja és sok sikert nektek is a farmoláshoz!
Vissza az elejére Go down
hun boti
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
hun boti


Hozzászólások száma : 23
Tisztelet : 2
Join date : 2012. Aug. 31.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:17 am

~ Nem tudom, hogy és miért, de újra elkezdtem játszani Very Happy So, ha van valakinek kedve és ha tud segíteni akkor elkezdhetném végig vinni a Chaos Lord-okat...
Vissza az elejére Go down
fyzzo
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó



Hozzászólások száma : 12
Tisztelet : 0
Join date : 2013. Jul. 11.

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:54 am

hun boti én szívesen segítek csak írd hogy melyik szerveren és hol és jövök:)
Vissza az elejére Go down
ThePaprika277
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
ThePaprika277


Hozzászólások száma : 31
Tisztelet : 0
Join date : 2012. Aug. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Magyarország-Heves megye-???

Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 5:19 pm

Sajnos én már végigvittem majdnem az összeset... -.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíteni embereknek vagy segítségkérés   Segíteni embereknek vagy segítségkérés - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Segíteni embereknek vagy segítségkérés
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Segítség4 Elakadtam!(vagy stb. :D)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AQW :: Adventure Quest Worlds :: Általános beszélgetés-
Ugrás: