AQW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tercessuinotlim alapok(útvonalak,stb)

Go down 
SzerzőÜzenet
barkvarosz
Lelkes Forumozó
Lelkes Forumozó
barkvarosz


Hozzászólások száma : 22
Tisztelet : 1
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : budapest

Tercessuinotlim alapok(útvonalak,stb) Empty
TémanyitásTárgy: Tercessuinotlim alapok(útvonalak,stb)   Tercessuinotlim alapok(útvonalak,stb) I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 2:43 pm

a Tercessuitotlim (visszafelé:Miltonius secret/Miltonius titka) egy egyedülálló pálya tele új és új itemek-kel amikkel a játék során igen sokszor fogtok látni, a map összeállása fél-random, azaz a járatok között nincs összefüggés(például ha egyet felmész aztán vissza le nem a kiindulási szobában kötsz ki) de kötött így meghatározott útvonalak vannak benne amiket leírok ide nektek, az útvonalak különböző NPC-ékhez vezetnek amik különböző küldetéseket és néha különböző shop-pokat adnak. ezeket is lefogom írni és befogom linkelni.
a pályán való szabad közlekedéshez azonban szükséged van pár item-re (8 darab item ebből 3-ből 50 darabot kell gyűjteni amellyek egyike "temp item" tehát kijelentekezés kor eltűnik(és nem foglal helyet az inventory-dban))ezek az item-mek
Bone dust - a legtöbb undead típusú lény dobja
Aracara's fang - aracara nevű boss dobja a tündér erőden(/join faerie)
Escheron's chain - Escherion az első chaos lord dobja (/join escherion)
Hydra's scale - a hydra nevű mob dobja (/join mobius és ott a tündér felkiáltó jelére kattints majd a Hydra gomb-ra kattints)
Odokuro's tooth - odokuro fejét kell legyőzni (/join yokaiwar és a szörnyeken előbb át kell esni)
Strand of Vath hair - vath dobja (/join stalagbite)
Cubes - sneevilek dobják (/join newbie, /join boxes)
és az utolsó a Dark Makai akiket 50X kel legyőzni és Tercessuinotlimban találhatóak(/join citadel és a portálig mész ott meg /join tercessuinotlim,vagy átmész a portalon)
útvonalak:
Tercessuinotlim-hez: /join citadel majd be a barlangba és ott a jobb oldali járat,át egyenesen és be a járaton.
Nulgath (régi nevén Miltonius) és skew - először balra majd a középső járat, aztán a legszélsőbb (fenti) bal majd le, aztán a középső,jobb,közép,jobb,jobb,bal, és megint bal majd kattints nulgath-ra
a hold és nap lányok továbbá Swindle Bilk - bal,közép,fenti bal,le,közép,jobb,közép,jobb,bal, és végül bal.
polish - jobb,bal,közép.
Taro - jobb,bal,közép,jobb.
Forrás: [You must be registered and logged in to see this link.]
ha a további dolgokra kíváncsiak vagytok akkor itt tudtok utána nézni.
(ez a Post a kezdőknek szólt szóval nemkérek "you don't say?" fejeket Very Happy remélem segítettem!
Vissza az elejére Go down
http://aqwsouleaters.wix.com/hun
 
Tercessuinotlim alapok(útvonalak,stb)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Tut] Alapok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
AQW :: Adventure Quest Worlds :: Útmutatók-
Ugrás: